top of page
חיפוש
  • cdyanos

ניהול ועד בית – כך תעשו זאת נכון

עודכן: 3 בדצמ׳ 2021

מרגישים שהשטחים הציבוריים בנכס שלכם היו יכולים להיראות טוב יותר לו רק הייתה חברה מקצועית אמונה על ניהול ועד בית בבניין? אתם לא לבד. בישראל קיימים בניינים רבים ברמת תחזוקה נמוכה בשל חוסר היכולת של הוועד לגבות תשלומים מספיקים מהדיירים או חוסר ידע בניהול איכותי של אחזקה בבניין. למרבה המזל, באזור המרכז ניתן לקבל היום שירותי ניהול ועד בית מקצועיים במחיר הוגן, שמאפשר ליהנות יותר מהמרחב הציבורי בבניין: ממדרגות, המעלית, הלובי והחנייה.


ניהול ועד בית מעלה את ערך הנכס שלכם

ניהול נכון של עבודות שוטפות ושיקום תשתיות בנכס מאפשר לכם לא רק לגור בנכס בטיחותי ונעים יותר, אלא גם להעלות את ערכו, לכן ניהול ועד בית צריך להתבצע אך ורק על ידי מומחים בתחום האחזקה. אם אחד השכנים שלכם משמש כראש הוועד הוא עשוי לחסוך בהוצאות קריטיות לשיקום הנכס. למשל, תשתיות של ביוב וחשמל, שמתבלות לאורך שנים, עשויות לגרום למפגע בטיחותי ולהוצאות כבדות יותר בעתיד. אם אתם נעזרים ביתרונות של ניהול ועד בית מקצועי, תגלו כי התיקונים הללו מתבצעים במחיר הטוב ביותר, ללא עיגול פינות ובאופן שיבטיח את תקינות התשתיות לאורך זמן.

בנוסף, כאשר משקיעים בבניין מטופח, כל הדירות בנכס זוכות לשדרוג משמעותי מבחינת ערך. לכן, כאשר מתחילים התקשרות עם הועד - ניהול ועד בית חיצוני בתל אביב והסביבה, החודש הראשון שיפור קוסמטי ותיקונים קלים במתחם.


כיצד מתבצע טיפול בתשתיות בניין בחלקים הציבוריים של הנכס?

לפני שמתחיל תהליך של טיפול בתשתיות הציבוריות של הנכס שלכם, הועד - ניהול ועד בית חיצוני בתל אביב והסביבה מכין תכנית עבודה מסודרת הן לניהול והן להשבחה. תהליך זה מתבצע בהתאם לחישוב מדוקדק של התקציב על בסיס מספר הדירות בבניין, תוך התאמה למערכות המותקנות בו, ולצורכי בעלי הדירות הדיירים. למשל, ביצוע עבודות תחזוקת מעלית לבניין עם מעלית אחת, שונה מבניין עם שתיים או שלוש מעליות. בנוסף, יש להכיר היטב את הוראות החוק, תקנים מחמירים של העירייה ורשויות נוספות כדי לבצע את העבודה באופן המיטבי. זהו חלק בלתי נפרד מכל ניהול ועד בית איכותי עם חשיבה לטווח הרחוק.


תהליכי גבייה המתבצעים על ידי ניהול ועד בית מקצועי

האם יצא לכם פעם להרגיש אי־נעימות כאשר פגשתם את ראש־הוועד הגובה את התשלום החודשי במעלית? כאשר תהליך הגבייה מתבצע בין שכנים חלק מהדיירים עשויים לאחר בתשלומים או לנסות לבקש הנחה. כשמעסיקים ניהול ועד בית מקצועי המבוצע על ידי חברה חיצונית, כל תהליך הגבייה מתנהל בצורה חלקה יותר.

כאשר עוברים לניהול באמצעות הועד - ניהול ועד בית חיצוני בתל אביב והסביבה, לדיירי הבניין מוענקת אפשרות תשלום דמי ועד בית באמצעות כרטיס אשראי. הכרטיסים נסלקים באופן מאובטח במסלקה של חברת "ויזה כאל". אם עד היום כמנהלי ועד בית סבלתם מתופעה יקרה ומעיקה של המחאות חוזרות וכן כמות גדולה של מזומן שיש להפקיד מידי חודש, תשמחו לדעת כי שירותי ניהול ועד בית מקצועיים חוסכים את הטרדה והסיכון.

כנגד דיירים שאינם משלמים, מופעל מוקד גבייה מקצועי – כדי להבטיח שכל הדיירים עומדים בהתחייבויותיהם ותקציב תחזוקת הבניין אינו נפגע.


כמה עולה לקבל שירות של ניהול ועד בית מקצועי?

שירות ועד בית חיצוני מקצועי זה אינו יקר ומחושב לפי מספר היחידות בבניין והמערכות הקיימות בו. עם הוועד - ניהול ועד בית חיצוני בתל אביב והסביבה תוכלו לזכות למחיר הוגן, יחס אישי ומענה וטיפול מידי בכל פנייה. זהו תהליך הפועל בשקיפות מלאה תוך שימוש במערכות ממוחשבות לניהול של כל היבטי התקציב.


ניהול מקצועי של העבודות בנכס באחריות מלאה

קיים יתרון משמעותי נוסף לשימוש בשירותי הוועד - ניהול ועד בית חיצוני בתל אביב והסביבה: אתם זוכים לאנשים הנמצאים בשטח, מאתרים תקלות שלא הבחנתם בהן ומתקנים אותן. כל העבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מורשים, ותיקים ומקצועיים בתחומם, תוך מתן אחריות מלאה על העבודות. כל התהליך מתבצע באמצעות ניהול ועד בית איכותי, תוך הקפדה דקדקנית על הפרטים הקטנים ביותר.


מוקד שירות שוטף פועל למען הדיירים, לכל שאלה, בימי חול מהבוקר ועד אחרי הצוהריים ובנוסף מופעל מוקד חירום 24/7 לדיווח על תקלות דחופות במיוחד.


אם מדברים על ועד בית חיצוני, חשוב לשאול מי הקים את שירותי "הוועד".

בוודאי תהיתם: מי עומד מאחורי השירות המקצועי של ניהול ועד בית?

תשמחו לדעת כי הוועד - ניהול ועד בית חיצוני בתל אביב והסביבה הוקם על ידי עורך הדין חן ינוס, שצבר לאורך השנים הן ניסיון ניהולי בתחום אחזקת המבנים והן ניסיון בתחום העבודות הקבלניות. את הצורך של הקמת שירות חיצוני מקצועי לצורך ניהול ועד בית הוא גילה בעקבות ניסיון אישי במסגרת עבודתו המשפטית, וכמשכיר ושוכר שעבד עם חברות המעניקות את השירות באופן מרושל, ולעיתים גם במחיר מופקע.

העקרון המנחה שלו בשירות זה הוא שמירה על מחיר הוגן בכל התהליך, שירות איכותי ומקצועיות ללא פשרות.

לסיכום, אל תתפשרו על ניהול ועד בית בידי חברה לא מקצועית. בדקו את היתרונות הרבים בשימוש בחברה שמשלבת אחזקה, גבייה ושיפוצים בעת הצורך, המנוהלת בשקיפות מלאה עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות. כי בסופו של דבר – זה הבית שלכם.13 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page