top of page
חיפוש
  • cdyanos

שחברת ניהול ועד בית מסייעת בהשבחת נכסים קיימים

רכישת דירות במדינת ישראל היא לא עסק פשוט כלל. מי שמעוניין לרכוש יותר מדירה אחת לצורך השקעה, ימצא שיהיה עליו לשלם מס רכישה לא מבוטל שהופך את כל העסק ללא משתלם. אז מה בכל זאת ניתן לעשות? מי שכבר מחזיק בדירות או בנייני דירות במרכז עדיף לו בהרבה להשביח את הנכסים בהם הוא מחזיק. כך ניתן למכור או להשכיר את הנכסים הללו בסכומים משתלמים הרבה יותר. אז איך ניתן להשביח נכסים קיימים? התשובה עשויה להפתיע אתכם.חברת ניהול ועד בית חיצוני להשבחת דירה

כמעט הכל נאמר כשזה נוגע לרכישת דירות ולמורכבות אשר מצפה לחלק ניכר מקהל רוכשי-הדירות; המצב בשוק מורכב, נכסים מתייקרים במרכז – אך לא רק, עבודות התשתית של הרכבת הקלה במרכז הארץ משמשות נדבך נוסף בתוך ים הסיבות שהופכות את המסע לדירה למורכב יותר וכן, גם ליקר יותר.


הסוד השמור ביותר שיעזור לכם להשביח את הנכסים הקיימים שברשותכם, הוא להיעזר בשירותים של חברת ניהול ועד בית חיצונית.


חברה לניהול ועד בית תדאג לכל הנושאים הקשורים בתחזוקה השוטפת של הבניין, גביית דמי ועד הבית מדיירים, טיפול בסרבני תשלום ועוד, אך אם ישנו היבט נוסף אשר בכוחו לייצר תמורה כלכלית עבור בעלי בניינים או בעלי-דירות, הרי שמדובר בהשבחת נכסים קיימים.


הועד - חברת ניהול ועד בית חיצוני תעניק לכם שירות מקיף, שיעזור לכם להשביח את בניין הדירות שברשותכם ואפילו תסייע במציאת קונים או שוכרים עבורכם. חברת ניהול ועד ביתחיצונית תלווה אתכם בעלי הדירות בבניין בתהליך השבחה על כל פניו, החל ממציאת אנשי המקצוע הדרושים לשיפוץ ועד ניהול ופיקוח אחר עבודתם של בעלי מקצוע. אולי לא תאמינו אך חברת ניהול ועד בית (עוסקת בניהול בתים משותפים) מעצם היותה משביחה את הנכס, משום שהוא מנוהל ומשומר בצורה טובה יותר.


כיצד הוועד - חברת ניהול ועד בית חיצוני תסייע לכם בהשבחת הנכסים

אם אתם עדיין תוהים כיצד הוועד - חברת ניהול ועד בית חיצוני יכול לסייע בהשבחת הנכס, אנו נשמח לפרט. חברת ניהול ועד בית מעניקה מגוון שירותים כמו תחזוקת הבניין, פיקוח אחר עבודתם של בעלי מקצוע ואף איתור תקלות וביצוע פעולות מנע.


כמו כן "הועד" - חברת ניהול ועד בית חיצוני, מטפלת גם בסביבת הנכס, באמצעות שירותי גינון מקצועיים. חברת ניהול ועד בית תטפל באחזקה השוטפת של הבניין, כדי להבטיח שהוא ישמר בצורה מופתית. הועד - חברת ניהול ועד בית חיצוני תדאג לביקורת חצי שנתית של המעליות בבניין, תדאג לניקיון מאגרי המים, תוודא את תקינותם של מערכות גילוי וכיבוי האש, תדאג להדברת מזיקים בידי מדביר ועוד, והכל בביצוע אנשי מקצוע מוסמכים ומורשים,


הודות לתחזוקה של הועד - חברת ניהול ועד בית חיצוני, תוכלו להיות רגועים שהנכס שברשותכם מתוחזק למשעי. חברת ניהול ועד בית תספק לכם גם יעוץ וטיפול משפטי עפ"י צורך ודרישה כמובן. הועד - חברת ניהול ועד בית חיצוני מספקת בנוסף שירותי תיווך, מכירה והשכרה על ידי בעלי מקצוע חיצוניים - שירותים שלא כל חברת ניהול ועד בית תספק לכם. זאת בנוסף לשירותים משפטיים של יעוץ וטיפול, בשיתוף פעולה עם האגודה לתרבות הדיור, לרבות הכנת כתבי תביעה וייצוג נגד סרבני תשלום.


כשאתם בוחרים בחברת "הועד" , אתם יכולים להיות בטוחים כי תבוצענה כל הפעולות אשר בבסיסן מדווחות לבעלים של בניין (או בעלים של מספר דירות בבניין) כיצד ביכולתם להשביח את הנכס, וכלה בכל תחומי ניהול הנכס בצורה מיטבית באופן שוטף.

השבחת הבניין או הנכס אינה רק בנייה והרחבות, אלא אף קשורה באיכות הנכס ברמה השוטפת. שוכרים רוצים להיכנס לבניין שנעים לשהות בו, במיוחד עם אתם רוצים לקבל תשלום רווחי של שכר דירה. הדבר בא לידי ביטוי במיוחד במכירת נכס כאשר שווי הנכס עולה כאשר הבניין מתוחזק ומושבח.


במסגרת הצגת תכניות להשבחתו של בניין זה או אחר תקבלו מפרט מחברת "הועד" אשר יכיל מספר הצעות לעבודות השבחה; זיפות הגג, טיפול באינטרקום, טיפול בתשתיות ועוד.

בעלי בתים אשר ישכילו לבצע עבודות השבחה בנכס שלהם, יזכו בטווח הארוך בשוכרים אשר ככל הנראה ישלמו יותר, ומכאן אף נגזרת העובדה כי גם אם יימכר הבניין או אי-אלו דירות מתוכו, הרי שיימכרו במחירים גבוהים יותר מאלו שהיו מוצעים טרם ההשבחה של הנכס או הבניין.


במידה ואתם מרגישים או מרגישות שעדיין יש לכם שאלות, אנא צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, ואף לספק לכם שיחת ייעוץ ללא עלות.


19 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page